داروسازی کاسپین تامین همراه همایش درد

دهمین همایش علمی سالیانه انجمن بررسی و مطالعه درد در ایران در تاریخ ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار شد.  داروسازی کاسپین تامین به عنوان یکی از  بزرگترین تولید‌کنندگان داخلی داروهای تزریقی و محصولات  مورد نیاز جامعه بیهوشی و جامعه متخصصان درد همچون سال ‌های گذشته حضوری فعال در این همایش داشت.
هدف از برگزاری این همایش ارتقاء دانش پزشکان و جامعه در ارتباط با موضوع دردهای حاد، دردهای مزمن و همچنین دردهای سرطانی بیان شد.
در این همایش اساتید صاحب نظر در درمان درد و جامعه بیهوشی از سراسر جهان از جمله آلمان، سوئد، سوئیس، ایالات متحده  و دانشگاه‌های کشور حضور داشتند و در بازدید از غرفه داروسازی کاسپین تامین، از روند تولید کیفی محصولات مهم تزریقی مانند، آمپول هپارودیک® (هپارین) و آمپول دالادیک® (کلیندامایسین) ابراز رضایت داشتند. از نکات با اهمیت بازدید‌کنندگان از غرفه داروسازی کاسپین تامین در این همایش، بیان اعتماد ایجاد شده در گروه‌های تخصصی پزشکان، به کیفیت  برندهای دارویی داخلی مانند آمپول هپارودیک®  و آمپول دالادیک® بود.
در سال گذشته سخنرانان و اساتید خارجی و داخلی حاضر در همایش انجمن بررسی و مطالعه درد، ضمن بازدید از آزمایشگاه‌های مجهز و خطوط تولید کارخانه داروسازی کاسپین تامین، از نزدیک در روند تولید و کنترل کیفیت فرآورده‌های تزریقی قرار گرفتند. در حاشیه این بازدید رئیس انجمن بررسی و مطالعه درد در ایران، ضمن استقبال از اقدام کاسپین تامین خواستار همکاری نزدیک‌تر علمی صنعت داروسازی و جامعه پزشکی کشور شد که موجب آشنایی بیشتر پزشکان کشور  از کیفیت بالای داروهای تولید داخل  می‌شود.

اشتراک گذاری