شرکت توزیع داروپخش (سهامی عام)

شرکت توزیع داروپخش (سهامی عام)

معرفی شرکت توزیع داروپخش (سهامی عام)

شرکت توزیع داروپخش یک شرکت تجاری، خدماتی است که در زمینه تهیه و تدارک انواع داروهای انسانی، تجهیزات پزشکی، آرایش، بهداشتی و توزیع و فروش آنها در سراسر کشور فعالیت می نماید. این شرکت قبلا با عنوان سازمان توزیع و فروش و یکی از زیرمجموعه های شرکت سهامی داروپخش فعالیت داشت که در تاریخ ۱۳۷۵/۱۲/۲۸ از شرکت مادر منفک و تحت شماره ۱۲۹۲۰۹ با شناسه ملی ۱۰۱۰۱۷۲۵۵۸۲ و با نام شرکت توزیع داروپخش (سهامی عام) به ثبت رسید.

در حال حاضر شرکت توزیع داروپخش با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت و سرمایه ۳۰۰ میلیارد ریالی، دارای ۲۰ مرکز توزیع با مساحت حدود ۱۷۰،۰۰۰ متر مربع در سراسر کشور می باشد.

شرکت توزیع داروپخش با هدف ارتقاء کیفیت و خدمات خود توانسته است در امر توزیع سریع و مطمئن داروهای مخدر و توزیع ۲۴ ساعته، رعایت زنجیره سرد، رعایت کامل اصول GDP و GSP، ایجاد تنوع در شیوه های درخواست گیری (اینترنتی و اپلیکیش موبایل) و تکمیل سبد کالا در راستای حصول رضایت مشتری؛ همواره پیشگام در بین تمامی شرکت های توزیع دارو در سطح کشور باشد.

این شرکت با تکیه بر دانش و توانمندی کارکنان متعهد و متخصص خود، با الگو قرار دادن سیستم مدیریت یکپارچه و رعایت الزامات استانداردهای ISO ۴۵۰۰۱:۲۰۱۸, ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵, ISO ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS در کلیه مراکز توزیع و دفتر مرکزی شده و ضمن کسب جایزه اهتمام به کیفیت از سازمان غذا و دارو، از سال ۸۵ تاکنون همواره جزء ۱۰۰ شرکت برتر شناخته شده است و با کسب رتبه اول سهم بازار درمیان رقبا به عنوان بزرگترین شرکت پخش داروهای انسانی در ایران فعالیت می نماید.

اطلاعات تماس
نشانی: تهران/ خیابان ولی عصر نریسده به نیایش/ کوچه بهرامی/ پلاک 13
تلفن: 7-88540521
دورنگار: 1-88744380
وب‌سایت: www.dtpc.org
پست الکترونیک: info@dtpc.org